Sergen Yalçın ile barıştığı iddia ediliyordu! Melisa Döngel’den ‘aşk’ itirafı

Rapçi Sefo’dan ayrılan Melisa Döngel’in (24), gönlünü Sergen Yalçın’a (50) kaptırdığı iddia edilmişti. Alaçatı’da birlikte tatil yaptıkları söylenen ikilinin, yaş farkı da gündeme damga vurmuştu.

GÖNDERMELİ PAYLAŞIM!

Döngel, Sefo ile ilişkisini bitirdikten sonra ‘Sergen Yalçın’ haberleriyle gündeme gelmişti. İddiaların ardından Sefo, Instagram hesabından kusma emojisiyle paylaşım yapmıştı.

GEÇTİĞİMİZ YAZ BAŞLADI

Melisa Döngel’in, geçtiğimiz bayram tatilinde Alaçatı’da Sergen Yalçın ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Döngel’in ünlü teknik adamla ortak arkadaşları sayesinde tanıştığı konuşulmuştu. Tatili birlikte geçiren ikilinin, flört döneminin burada başladığı öne sürülmüştü.

AŞKI BULAMADIM”

Melisa Döngel, önceki gece Kuruçeşme’de bir mekandaydı. Arkadaşlarıyla oturup sohbet eden oyuncu, gazetecilerin röportaj isteğini geri çevirmedi. Döngel, aşk soruları hakkında konuştu.

Oyuncu, “Bu senemi çalışmaya adamak istiyorum. Aşk istemiyorum en azından bir süre daha. Aşkı da bir türlü bulamadım” dedi.

‘SINIRLARI KENDİM BELİRLERİM’

Geçtiğimiz günlerde Nilsu Berfin Aktaş, rapçi sevgilisinden yer aldığı bir projedeki bir öpüşme sahnesi sebebiyle ayrılmıştı. Konuyla ilgili muhabirlerin, “Siz aynı durumu yaşasaydınız neler düşünürdünüz?” sorusuna Döngel şu yanıtları verdi:

Benim başıma gelse ben çalışma hayatımda bu sınırları kendim belirlerim. Sevgilim de olsa kocam da olsa buna müdahale etmemesi gerektiğini ve bana özgür bir alan bırakmasına karşı ilerlemeye çalışırım. İnşallah benim başıma gelmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir